Provozuje:
Juris Real Estate

Domácí mazlíček často spolurozhoduje o novém bydlení svého páníčka.

Pro většinu z nás nemohou být překvapením závěry průzkumu bankovního domu GE Money Bank, ve kterém devět z deseti majitelů zvířecího kamaráda potvrdilo, že by při pořizování nového bydlení zohlednilo jeho potřeby.

Domácí mazlíček často spolurozhoduje o novém bydlení svého páníčka.

autor. JURIS REAL

Pro většinu z nás nemohou být překvapením závěry průzkumu bankovního domu GE Money Bank, ve kterém devět z deseti majitelů zvířecího kamaráda potvrdilo, že by při pořizování nového bydlení zohlednilo jeho potřeby.

Ukazuje se tedy v praxi, že domácí mazlíčci hrají při rozhodování o kvalitě bydlení velkou roli. Lidé je jednoduše rádi hýčkají, protože jim pomáhají lépe snášet hektické tempo moderního života a často také chránit jejich domovy a majetek. Není proto divu, že chtějí, aby se jejich zvířata doma cítila co nejlépe. Pokud by si majitelé domácích zvířat pořizovali nové bydlení či prováděli velkou rekonstrukci stávajícího bytu či domu, tři čtvrtiny z nich by investovaly více peněz, jen aby lépe vyhověly svému mazlíčkovi. Na potřeby svého zvířátka by přitom častěji hleděli muži (82 procent) než ženy (70 procent).

Nejčastěji by lidé zvýšili svou investici do bydlení až o 10 tisíc korun (zmínila polovina dotázaných). Dvě pětiny by byly ochotny vynaložit navíc částku mezi 10 až 50 tisíci korunami. K větším investicím do domácích mazlíčků jsou častěji ochotné ženy. Finanční částku v rozmezí 51 až 100 tisíc korun by obětovalo 4,9 procenta mužů a 9,4 procenta žen a více než 100 tisíc korun by do bydlení kvůli domácímu mazlíčkovi vložilo 2,5 procenta mužů a 3,4 procenta žen. Tři čtvrtiny lidí by potom při zařizování nového bydlení kvůli mazlíčkovi pořídily případně i větší zahradu. Třetina lidí se přiznala, že měla v minulosti kvůli svému domácímu zvířeti omezený výběr bydlení. Skoro polovina majitelů si dokonce někdy v životě nemohla kvůli svému tehdejšímu bydlení, ať už to byl malý byt či chybějící zahrada, pořídit zvíře, které by chtěla.
Fórum
Vaše jméno:
Váš E-mail:
Text:
  Opište ověřovací kód z obrázku!
   
 
  Odesláním tohoto příspěvku poskytujete souhlas se zpracováním osobních údajů podle GDPR.


 
Novinka

Získejte až 20% z provize realitní kanceláře.

Spolupráce - Provizi ve výši 20% nabízíme tomu, kdo zprostředkuje obchod, který bude naší společností úspěšně realizován.

Volejte 777 603 019

 

Kalkulátor nemovitostí

KalkultorSpočítejte si cenu vaší nemovitosti: Více o kalkulátoru

 

Poslední Aktuality a články

Na dva roky se uzavře Libeňský most.

Vedení hlavního města se rozhodlo, že během plánované rekonstrukce Libeňského mostu, jenž se momentálně nachází v hrozivém stavu, nepostaví náhradní přemostění, které slibovala předchozí koalice. Více»

Madrid se plánuje zbavit papoušků.

Jejich původním teritoriem je totiž Jižní Amerika. Více»

Praha plánuje na Rohanském ostrově vybudovat největší park ve městě.

Vedle toho tam hodlá vystavět skoro dva tisíce bytů. Více»

Fio banka znovu zlevnila půjčky na bydlení.

Úvěr s pětiletou fixací nabízí od 1,98 %. Více»

Počet uchazečů o oddlužení klesá.

Během září bylo podáno pouze 3 410 insolvenčních návrhů, což v komparaci s červencovým rekordem představuje propad o skoro pětinu. Více»

Všechny články a aktuality »»