Provozuje:
Juris Real Estate

Domácí mazlíček často spolurozhoduje o novém bydlení svého páníčka.

Pro většinu z nás nemohou být překvapením závěry průzkumu bankovního domu GE Money Bank, ve kterém devět z deseti majitelů zvířecího kamaráda potvrdilo, že by při pořizování nového bydlení zohlednilo jeho potřeby.

Domácí mazlíček často spolurozhoduje o novém bydlení svého páníčka.

autor. JURIS REAL

Pro většinu z nás nemohou být překvapením závěry průzkumu bankovního domu GE Money Bank, ve kterém devět z deseti majitelů zvířecího kamaráda potvrdilo, že by při pořizování nového bydlení zohlednilo jeho potřeby.

Ukazuje se tedy v praxi, že domácí mazlíčci hrají při rozhodování o kvalitě bydlení velkou roli. Lidé je jednoduše rádi hýčkají, protože jim pomáhají lépe snášet hektické tempo moderního života a často také chránit jejich domovy a majetek. Není proto divu, že chtějí, aby se jejich zvířata doma cítila co nejlépe. Pokud by si majitelé domácích zvířat pořizovali nové bydlení či prováděli velkou rekonstrukci stávajícího bytu či domu, tři čtvrtiny z nich by investovaly více peněz, jen aby lépe vyhověly svému mazlíčkovi. Na potřeby svého zvířátka by přitom častěji hleděli muži (82 procent) než ženy (70 procent).

Nejčastěji by lidé zvýšili svou investici do bydlení až o 10 tisíc korun (zmínila polovina dotázaných). Dvě pětiny by byly ochotny vynaložit navíc částku mezi 10 až 50 tisíci korunami. K větším investicím do domácích mazlíčků jsou častěji ochotné ženy. Finanční částku v rozmezí 51 až 100 tisíc korun by obětovalo 4,9 procenta mužů a 9,4 procenta žen a více než 100 tisíc korun by do bydlení kvůli domácímu mazlíčkovi vložilo 2,5 procenta mužů a 3,4 procenta žen. Tři čtvrtiny lidí by potom při zařizování nového bydlení kvůli mazlíčkovi pořídily případně i větší zahradu. Třetina lidí se přiznala, že měla v minulosti kvůli svému domácímu zvířeti omezený výběr bydlení. Skoro polovina majitelů si dokonce někdy v životě nemohla kvůli svému tehdejšímu bydlení, ať už to byl malý byt či chybějící zahrada, pořídit zvíře, které by chtěla.
Fórum
Vaše jméno:
Váš E-mail:
Text:
  Opište ověřovací kód z obrázku!
   
 
  Odesláním tohoto příspěvku poskytujete souhlas se zpracováním osobních údajů podle GDPR.


 
Novinka

Získejte až 20% z provize realitní kanceláře.

Spolupráce - Provizi ve výši 20% nabízíme tomu, kdo zprostředkuje obchod, který bude naší společností úspěšně realizován.

Volejte 777 603 019

 

Kalkulátor nemovitostí

KalkultorSpočítejte si cenu vaší nemovitosti: Více o kalkulátoru

 

Poslední Aktuality a články

Škoda na shořelých historických chatách na Děčínsku činí 23 mil.

Požár, který v pátek zcela zničil dvě historické chaty na Děčínsku, způsobil podle předběžných odhadů škodu víc než 23 milionů korun. Obě chaty u Rynartic v Českém Švýcarsku byly kulturními památkami. Více»

Od tohoto úterý již nebudou v obchodech vyhrazené hodiny pro seniory.

Od úterý přestane v tuzemsku platit omezení, podle kterého mohou do větších obchodů s potravinami, hygienickým zbožím, kosmetikou a drogerií v době mezi 08:00 a 10:00 jen osoby starší 65 let. Více»

Během karantény poklesly útraty v restauracích až o polovinu.

Útraty v restauracích během karantény v meziroční komparaci klesly až o polovinu. Po otevření zahrádek činil propad 19 procent. Více»

Otevírají restaurace či hotely.

Do škol se vracejí mladší žáci. Více»

Kolínská automobilka TPCA obnovila výrobu zastavenou kvůli koronaviru.

Automobilka Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA) dnes po více než dvouměsíční odstávce obnovila výrobu, kterou přerušila ve středu 18. března večer kvůli pandemii koronaviru. Dnes vyrobí asi 300 aut, plná výrobní kapacita je 900 aut. Více»

Všechny články a aktuality »»