Provozuje:
Juris Real Estate

Dům Petra Hapky na Okoři je na prodej za sedmnáct milionů.

Kamenný dům v podhradí zříceniny Okoř, ve kterém žil až do své smrti hudební skladatel Petr Hapka, prošel před roky náročnou kompletní rekonstrukcí. Vlastníci ho aktuálně prodávají za sedmnáct milionů korun.

Dům Petra Hapky na Okoři je na prodej za sedmnáct milionů.

autor. JURIS REAL, IDNES.CZ (https://bydleni.idnes.cz/petr-hapka-okor-prodej-domu-rekonstrukce-kamenny-dum-dum-za-prahou-zricenina-dum-na-prodej-g8c-/dum_osobnosti.aspx?c=A181126_110130_dum_osobnosti_web&recommendationId=000000000026-0000-0000-000000000000)

Kamenný dům v podhradí zříceniny Okoř, ve kterém žil až do své smrti známý hudební skladatel Petr Hapka, prošel před roky náročnou kompletní rekonstrukcí. Vlastníci ho aktuálně prodávají za sedmnáct milionů korun.

Rezidenční nemovitost v údolí Zákolanského potoka v centru obce poskytuje přitom dokonalé soukromí. Zastavěná plocha domu činí 230 metrů čtverečních, garáž má dalších 98 m2. V domě se v přízemí nachází velká vstupní hala s krbem, ze které se vstupuje do obývacího pokoje, kuchyně, koupelny a ložnice. Do patra, které se táhne přes celý půdorys, se vchází samostatným vstupem. Teď je to ohromná místnost vhodná k přepažení. Zajímavostí jsou bezesporu dvoje schody vedoucí do dalších „minipater“. Dům, garáž a kamenné oplocení pozemku tvoří kompaktní uzavřený celek zajišťující soukromí. Nádherná zahrada má včetně předzahrádky před domem rozlohu 630 metrů čtverečních, existují zde altánky pro kočky a odpadní jímka.
Fórum
Vaše jméno:
Váš E-mail:
Text:
  Opište ověřovací kód z obrázku!
   
 
  Odesláním tohoto příspěvku poskytujete souhlas se zpracováním osobních údajů podle GDPR.


 
Novinka

Získejte až 20% z provize realitní kanceláře.

Spolupráce - Provizi ve výši 20% nabízíme tomu, kdo zprostředkuje obchod, který bude naší společností úspěšně realizován.

Volejte 777 603 019

 

Kalkulátor nemovitostí

KalkultorSpočítejte si cenu vaší nemovitosti: Více o kalkulátoru

 

Poslední Aktuality a články

Na dva roky se uzavře Libeňský most.

Vedení hlavního města se rozhodlo, že během plánované rekonstrukce Libeňského mostu, jenž se momentálně nachází v hrozivém stavu, nepostaví náhradní přemostění, které slibovala předchozí koalice. Více»

Madrid se plánuje zbavit papoušků.

Jejich původním teritoriem je totiž Jižní Amerika. Více»

Praha plánuje na Rohanském ostrově vybudovat největší park ve městě.

Vedle toho tam hodlá vystavět skoro dva tisíce bytů. Více»

Fio banka znovu zlevnila půjčky na bydlení.

Úvěr s pětiletou fixací nabízí od 1,98 %. Více»

Počet uchazečů o oddlužení klesá.

Během září bylo podáno pouze 3 410 insolvenčních návrhů, což v komparaci s červencovým rekordem představuje propad o skoro pětinu. Více»

Všechny články a aktuality »»