Provozuje:
Juris Real Estate

Dům Petra Hapky na Okoři je na prodej za sedmnáct milionů.

Kamenný dům v podhradí zříceniny Okoř, ve kterém žil až do své smrti hudební skladatel Petr Hapka, prošel před roky náročnou kompletní rekonstrukcí. Vlastníci ho aktuálně prodávají za sedmnáct milionů korun.

Dům Petra Hapky na Okoři je na prodej za sedmnáct milionů.

autor. JURIS REAL, IDNES.CZ (https://bydleni.idnes.cz/petr-hapka-okor-prodej-domu-rekonstrukce-kamenny-dum-dum-za-prahou-zricenina-dum-na-prodej-g8c-/dum_osobnosti.aspx?c=A181126_110130_dum_osobnosti_web&recommendationId=000000000026-0000-0000-000000000000)

Kamenný dům v podhradí zříceniny Okoř, ve kterém žil až do své smrti známý hudební skladatel Petr Hapka, prošel před roky náročnou kompletní rekonstrukcí. Vlastníci ho aktuálně prodávají za sedmnáct milionů korun.

Rezidenční nemovitost v údolí Zákolanského potoka v centru obce poskytuje přitom dokonalé soukromí. Zastavěná plocha domu činí 230 metrů čtverečních, garáž má dalších 98 m2. V domě se v přízemí nachází velká vstupní hala s krbem, ze které se vstupuje do obývacího pokoje, kuchyně, koupelny a ložnice. Do patra, které se táhne přes celý půdorys, se vchází samostatným vstupem. Teď je to ohromná místnost vhodná k přepažení. Zajímavostí jsou bezesporu dvoje schody vedoucí do dalších „minipater“. Dům, garáž a kamenné oplocení pozemku tvoří kompaktní uzavřený celek zajišťující soukromí. Nádherná zahrada má včetně předzahrádky před domem rozlohu 630 metrů čtverečních, existují zde altánky pro kočky a odpadní jímka.
Fórum
Vaše jméno:
Váš E-mail:
Text:
  Opište ověřovací kód z obrázku!
   
 
  Odesláním tohoto příspěvku poskytujete souhlas se zpracováním osobních údajů podle GDPR.


 
Novinka

Získejte až 20% z provize realitní kanceláře.

Spolupráce - Provizi ve výši 20% nabízíme tomu, kdo zprostředkuje obchod, který bude naší společností úspěšně realizován.

Volejte 777 603 019

 

Kalkulátor nemovitostí

KalkultorSpočítejte si cenu vaší nemovitosti: Více o kalkulátoru

 

Poslední Aktuality a články

Škoda na shořelých historických chatách na Děčínsku činí 23 mil.

Požár, který v pátek zcela zničil dvě historické chaty na Děčínsku, způsobil podle předběžných odhadů škodu víc než 23 milionů korun. Obě chaty u Rynartic v Českém Švýcarsku byly kulturními památkami. Více»

Od tohoto úterý již nebudou v obchodech vyhrazené hodiny pro seniory.

Od úterý přestane v tuzemsku platit omezení, podle kterého mohou do větších obchodů s potravinami, hygienickým zbožím, kosmetikou a drogerií v době mezi 08:00 a 10:00 jen osoby starší 65 let. Více»

Během karantény poklesly útraty v restauracích až o polovinu.

Útraty v restauracích během karantény v meziroční komparaci klesly až o polovinu. Po otevření zahrádek činil propad 19 procent. Více»

Otevírají restaurace či hotely.

Do škol se vracejí mladší žáci. Více»

Kolínská automobilka TPCA obnovila výrobu zastavenou kvůli koronaviru.

Automobilka Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA) dnes po více než dvouměsíční odstávce obnovila výrobu, kterou přerušila ve středu 18. března večer kvůli pandemii koronaviru. Dnes vyrobí asi 300 aut, plná výrobní kapacita je 900 aut. Více»

Všechny články a aktuality »»