Provozuje:
Juris Real Estate

Kuriozity na realitním trhu

Prodává se jak obchodní dům Kotva, tak i protiatomový kryt na Parukářce.

Kuriozity na realitním trhu

autor. JURIS REAL

Prodává se jak obchodní dům Kotva, tak i protiatomový kryt na Parukářce.

Pražský obchodní dům Kotva otevřel své dveře před čtyřiceti lety. Obchodní dům nabízí k prodeji majitel Markland Kotva, který ho získal v roce 2005 za 50 milionů eur. Současná cena je odhadována na 60 milionů eur. „Kotva bude atraktivní pro široké spektrum investorů, a to jak místních, tak mezinárodních," sdělil Richard Curran, generální ředitel poradenské společnosti CBRE. Současný majitel investoval do obchodního domu za posledních deset let 300 milionů korun a nájemci obchodního domu 70 milionů korun. Tržby Kotvy se v loňském roce zvýšily o 50 milionů korun na 800 milionů korun.

V současné době je na prodej také protiatomový kryt z 50. let minulého století na Parukářce. Protiatomový kryt na pražském Žižkově o rozloze 2 000 metrů čtvereční je možné koupit prostřednictvím realitní kanceláře RE/MAX, která kryt původně nabízela za 27 milionů korun, nyní si cenu musíte vyžádat. K čemu se dá protiatomový kryt využít? „Je ideální jako specifická natáčecí lokace pro filmy. Dále by se dal využít jako netradiční galerie, nahrávací studio a podobně,“ uvedl mluvčí realitní kanceláře RE/MAX Tomáš Hejda.
Fórum
Vaše jméno:
Váš E-mail:
Text:
  Opište ověřovací kód z obrázku!
   
 
  Odesláním tohoto příspěvku poskytujete souhlas se zpracováním osobních údajů podle GDPR.


 
Novinka

Získejte až 20% z provize realitní kanceláře.

Spolupráce - Provizi ve výši 20% nabízíme tomu, kdo zprostředkuje obchod, který bude naší společností úspěšně realizován.

Volejte 777 603 019

 

Kalkulátor nemovitostí

KalkultorSpočítejte si cenu vaší nemovitosti: Více o kalkulátoru

 

Poslední Aktuality a články

Škoda na shořelých historických chatách na Děčínsku činí 23 mil.

Požár, který v pátek zcela zničil dvě historické chaty na Děčínsku, způsobil podle předběžných odhadů škodu víc než 23 milionů korun. Obě chaty u Rynartic v Českém Švýcarsku byly kulturními památkami. Více»

Od tohoto úterý již nebudou v obchodech vyhrazené hodiny pro seniory.

Od úterý přestane v tuzemsku platit omezení, podle kterého mohou do větších obchodů s potravinami, hygienickým zbožím, kosmetikou a drogerií v době mezi 08:00 a 10:00 jen osoby starší 65 let. Více»

Během karantény poklesly útraty v restauracích až o polovinu.

Útraty v restauracích během karantény v meziroční komparaci klesly až o polovinu. Po otevření zahrádek činil propad 19 procent. Více»

Otevírají restaurace či hotely.

Do škol se vracejí mladší žáci. Více»

Kolínská automobilka TPCA obnovila výrobu zastavenou kvůli koronaviru.

Automobilka Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA) dnes po více než dvouměsíční odstávce obnovila výrobu, kterou přerušila ve středu 18. března večer kvůli pandemii koronaviru. Dnes vyrobí asi 300 aut, plná výrobní kapacita je 900 aut. Více»

Všechny články a aktuality »»