Provozuje:
Juris Real Estate

Pořadatelé LOH se snaží po stížnostech zlepšit podmínky sportovcům v karanténě.

Po opakovaných stížnostech sportovců, kteří se na olympijských hrách v Tokiu ocitli kvůli koronaviru v karanténě či izolaci, organizátoři slíbili, že se jim pokusí podmínky zlepšit.

Pořadatelé LOH se snaží po stížnostech zlepšit podmínky sportovcům v karanténě.

autor. JURIS REAL (Zdroj: ČTK)

Po opakovaných stížnostech sportovců, kteří se na olympijských hrách v Tokiu ocitli kvůli koronaviru v karanténě či izolaci, organizátoři slíbili, že se jim pokusí podmínky zlepšit.

Nakažení olympionici či jejich blízké kontakty kritizovali nevětrané hotelové pokoje, málo pestrou stravu a nedostatek základních potřeb.

Mluvčí her Masa Takaja uvedl, že se pořadatelům podařilo poskytnout izolovaným více prostoru mimo jejich pokoje a jejich kolegové z týmu jim mohou přinést jídlo.

"Situace je lepší. Snažíme se o flexibilnější přístup, který by jim vyhovoval," citovala Takaju agentura Reuters. "Rádi bychom jim vyjádřili hluboké sympatie. Musí to být srdcervoucí," uvedl mluvčí na adresu pozitivně testovaných sportovců.
Fórum
Vaše jméno:
Váš E-mail:
Text:
  Opište ověřovací kód z obrázku!
   
 
  Odesláním tohoto příspěvku poskytujete souhlas se zpracováním osobních údajů podle GDPR.


 
Novinka

Získejte až 20% z provize realitní kanceláře.

Spolupráce - Provizi ve výši 20% nabízíme tomu, kdo zprostředkuje obchod, který bude naší společností úspěšně realizován.

Volejte 777 603 019

 

Kalkulátor nemovitostí

KalkultorSpočítejte si cenu vaší nemovitosti: Více o kalkulátoru

 

Poslední Aktuality a články

Titul Strom roku 2021 získala tzv. Zpívající lípa z Telecí na Svitavsku.

Na druhém místě v ekologické anketě o nejsympatičtější dřevinu ČR skončil dub z Kozlovic na Frýdecko-Místecku, třetí je smrk ztepilý z brněnské Ramešovy ulice. Více»

Mladí lidé se obávají klimatických změn.

Cítí kvůli nim bezmoc či strach. Více»

Covid výrazně posunul nákupní chování konzumentů i jejich platební zvyklosti.

Proti době před pandemií si 41 procent lidí podle svých slov zvyklo častěji nakupovat v e-shopech a 42 pct lidí platí bezkontaktně už i v kamenných obchodech. Více»

Dukovanský tendr by mohla po volbách vypsat ještě nynější vláda.

Tendr na stavbu nového bloku Jaderné elektrárny Dukovany by mohla po sněmovních volbách oficiálně vypsat ještě současná vláda. Radiožurnálu to sdělil vicepremiér a ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček (za ANO). Více»

Ve 2. kvartálu porušily zákon skoro čtyři pětiny kontrolovaných eshopů.

Takřka čtyři pětiny internetových obchodů, které v letošním druhém čtvrtletí zkontrolovala Česká obchodní inspekce (ČOI), porušily zákon. Více»

Všechny články a aktuality »»