Provozuje:
Juris Real Estate

V Dubaji se otevřel nový umělý ostrov.

Nejoblíbenější ze SAE otevřel další umělý ostrov, který přispěje k rozmanitosti a turistické atraktivitě jeho pobřeží. Projekt Bluewaters Island nabídne ubytování v luxusních hotelech, soukromé rezidence, desítky restaurací i nákupních možností.

V Dubaji se otevřel nový umělý ostrov.

autor. JURIS REAL

Nejoblíbenější ze SAE otevřel další umělý ostrov, který přispěje k rozmanitosti a turistické atraktivitě jeho pobřeží. Projekt Bluewaters Island nabídne ubytování v luxusních hotelech, soukromé rezidence, desítky restaurací i nákupních možností.

Příští rok se na něm otevře i nejvyšší vyhlídkové kolo světa.

Návštěvníci si už teď mohou též zblízka prohlédnout monstrózní vyhlídkové kolo zvané Ain Dubai (Oko Dubaje), které bude po otevření v příštím roce s výškou 250 metrů oficiálně nejvyšším na světě.

Ve 48 kabinách, které pojmou až 1 400 pasažérů najednou, bude možné pozorovat široké pobřeží Dubaje a v nejvyšším bodě také dohlédnout za linii mrakodrapů podél pláže.

Nové rezidenční i turistické místo při dubajském pobřeží hodlá v sobě kombinovat klid ostrovního života a ruch pulzující metropole. Přístupné bude pro auta a pěší přes most, ale i po vodě.

Vlastníkům privátního bydlení i hotelovým návštěvníkům poskytne unikátní výhled na dubajskou pláž JBR.

Slibuje také velké množství restaurací s venkovním posezením i širokou paletu pěších zón, kaváren a podniků pro mladé.

Obchodní zóna The Wharf na ostrově dále nabídne celkem 132 obchodů.
Fórum
Vaše jméno:
Váš E-mail:
Text:
  Opište ověřovací kód z obrázku!
   
 
  Odesláním tohoto příspěvku poskytujete souhlas se zpracováním osobních údajů podle GDPR.


 
Novinka

Získejte až 20% z provize realitní kanceláře.

Spolupráce - Provizi ve výši 20% nabízíme tomu, kdo zprostředkuje obchod, který bude naší společností úspěšně realizován.

Volejte 777 603 019

 

Kalkulátor nemovitostí

KalkultorSpočítejte si cenu vaší nemovitosti: Více o kalkulátoru

 

Poslední Aktuality a články

Škoda na shořelých historických chatách na Děčínsku činí 23 mil.

Požár, který v pátek zcela zničil dvě historické chaty na Děčínsku, způsobil podle předběžných odhadů škodu víc než 23 milionů korun. Obě chaty u Rynartic v Českém Švýcarsku byly kulturními památkami. Více»

Od tohoto úterý již nebudou v obchodech vyhrazené hodiny pro seniory.

Od úterý přestane v tuzemsku platit omezení, podle kterého mohou do větších obchodů s potravinami, hygienickým zbožím, kosmetikou a drogerií v době mezi 08:00 a 10:00 jen osoby starší 65 let. Více»

Během karantény poklesly útraty v restauracích až o polovinu.

Útraty v restauracích během karantény v meziroční komparaci klesly až o polovinu. Po otevření zahrádek činil propad 19 procent. Více»

Otevírají restaurace či hotely.

Do škol se vracejí mladší žáci. Více»

Kolínská automobilka TPCA obnovila výrobu zastavenou kvůli koronaviru.

Automobilka Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA) dnes po více než dvouměsíční odstávce obnovila výrobu, kterou přerušila ve středu 18. března večer kvůli pandemii koronaviru. Dnes vyrobí asi 300 aut, plná výrobní kapacita je 900 aut. Více»

Všechny články a aktuality »»