Provozuje:
Juris Real Estate

Vláda nahradila omezení obchodu zrušené soudem.

Provoz obchodů a služeb zůstane zatím kvůli epidemii koronaviru omezený, vláda včera schválila novou verzi opatření, které ve čtvrtek zrušil Nejvyšší správní soud (NSS). Zmírnila pouze pravidla pro demonstrace.

Vláda nahradila omezení obchodu zrušené soudem.

autor. JURIS REAL (Zdroj: ČTK)

Provoz obchodů a služeb zůstane zatím kvůli epidemii koronaviru omezený, vláda včera schválila novou verzi opatření, které ve čtvrtek zrušil Nejvyšší správní soud (NSS). Zmírnila pouze pravidla pro demonstrace.

Ke stu případům nákazy na 100.000 obyvatel za týden, což je zásadní hranice pro další rušení restrikcí, by se Česko mělo dobrat podle modelů Ústavu zdravotnických informací a statistiky (ÚZIS) na počátku května.

Čtvrteční počet případů koronaviru byl nejnižší za pracovní den od 29. září, registrace k očkování se dnes otevřela i pro lidi nad 60 let.
Fórum
Vaše jméno:
Váš E-mail:
Text:
  Opište ověřovací kód z obrázku!
   
 
  Odesláním tohoto příspěvku poskytujete souhlas se zpracováním osobních údajů podle GDPR.


 
Novinka

Získejte až 20% z provize realitní kanceláře.

Spolupráce - Provizi ve výši 20% nabízíme tomu, kdo zprostředkuje obchod, který bude naší společností úspěšně realizován.

Volejte 777 603 019

 

Kalkulátor nemovitostí

KalkultorSpočítejte si cenu vaší nemovitosti: Více o kalkulátoru

 

Poslední Aktuality a články

Na Albertově se má dostavět univerzitní kampus.

Na Albertově včera zástupci Univerzity Karlovy, slavnostně poklepali na základní kámen nového kampusu školy. Více»

Škodovka od včerejška odstaví výrobu na dva týdny kromě jedné linky v Kvasinách.

Automobilka Škoda Auto ode dneška na následující dva týdny zcela zastaví výrobu ve všech třech tuzemských závodech, výjimkou bude jedna linka v závodech v Kvasinách na Rychnovsku. Více»

Největší distributor plynu v ČR poskytne firmám více času na změnu dodavatele.

Společnost GasNet, největší distributor plynu v České republice, je připravena poskytnout firmám, na které se nevztahuje institut dodavatele poslední instance (DPI) po konci Bohemia Energy, čas navíc na změnu dodavatele. Více»

PPF prodává podíl v CETIN Group investičnímu fondu GIC.

Skupina PPF prodává 30procentní podíl v provozovateli sítí CETIN Group investičnímu fondu GIC s centrálou v Singapuru. PPF si ve skupině CETIN zachová majoritu 70 procent. Více»

Sdružení místních samospráv prý vyzve k odložení účinnosti stavebního zákona.

Sdružení místních samospráv (SMS) se obrátí na nově zvolené poslance Poslanecké sněmovny PČR s výzvou k odložení účinnosti nového stavebního zákona. Více»

Všechny články a aktuality »»