Provozuje:
Juris Real Estate

Vladimír Šmicer investuje do stavby apartmánů v Peci pod Sněžkou.

Bývalý fotbalový reprezentant Vladimír Šmicer se rozhodl investovat do výstavby apartmánových bytů v Peci pod Sněžkou v Krkonoších.

Vladimír Šmicer investuje do stavby apartmánů v Peci pod Sněžkou.

autor. JURIS REAL, ČTK

Bývalý fotbalový reprezentant Vladimír Šmicer se rozhodl investovat do výstavby apartmánových bytů v Peci pod Sněžkou v Krkonoších.

Společnost Avia Velká Pláň, jejímž je spoluvlastníkem, totiž před časem získala penzion Avia na jižním svahu nad centrem střediska.

Hodlá jej zbourat a místo něj postavit třípodlažní apartmánový dům Avion se 17 byty. "Zatím ještě nemáme stavební povolení, ale doufáme, že před začátkem léta začneme stavět. Do konce příštího roku bychom rádi měli hotovo," konstatoval Šmicrův společník ve firmě Avia Velká Pláň Pavel Bursa. Technický stav budovy je podle jeho názoru velmi špatný a vybavení zastaralé a nemá význam ji rekonstruovat. Výměra apartmánů bude od 30 do 87 metrů čtverečních. Třináct z nich už je přitom zarezervovaných.

Deník připomněl, že pro vítěze Ligy mistrů s Liverpoolem a někdejšího hráče pražské Slavie to není jediná akvizice v oboru. Před lety Šmicer investoval do hotelů v Mariánských Lázních, stal se také spolvlastníkem luxusního hotelu v pražském Tančícím domě. Loni Šmicer rozšířil své investiční portfolio o esportový tým Entropiq.

Šmicer není jediným investorem do apartmánového bydlení v Peci pod Sněžkou, které v poslední době značně nabývá na síle.

Nizozemský horský podnikatel Gerard Streefkerk loni v září zahájil v Peci stavbu rezidence Vlčice s 23 apartmány a připravuje projekt Krakonoš s 37 byty.

Podnikatel Petr Svinka chce na Malé Pláni za 300 milionů korun vybudovat šest budov se 70 apartmány, restaurací a wellness. Ceny apartmánových bytů v Peci začínají přibližně na šesti milionech korun.
Fórum
Vaše jméno:
Váš E-mail:
Text:
  Opište ověřovací kód z obrázku!
   
 
  Odesláním tohoto příspěvku poskytujete souhlas se zpracováním osobních údajů podle GDPR.


 
Novinka

Získejte až 20% z provize realitní kanceláře.

Spolupráce - Provizi ve výši 20% nabízíme tomu, kdo zprostředkuje obchod, který bude naší společností úspěšně realizován.

Volejte 777 603 019

 

Kalkulátor nemovitostí

KalkultorSpočítejte si cenu vaší nemovitosti: Více o kalkulátoru

 

Poslední Aktuality a články

Poslanecká sněmovna dnes rozhodne o kvótách na potraviny.

Poslanci by dnes mohli hlasovat o předlohách, které jim vrátil Senát. Patří k nim sledovaná potravinová novela, v níž senátoři odmítli uzákonit povinný podíl některých tuzemských potravin ve větších obchodech. Více»

Vláda v Japonsku se rozhodla vypustit vodu z Fukušimy do moře.

Vláda v úterý rozhodla, že začne do dvou let vypouštět do moře více než milion tun kontaminované vody z jaderné elektrárny Fukušima, kterou před deseti lety zničilo silné zemětřesení a následná vlna cunami. Oznámil to premiér Jošihide Suga. Více»

Sportovat venku může až 12 lidí.

Ale po dvojicích s rozestupy 10 metrů. Více»

První by se podle Havlíčka měly otevřít služby jako kadeřník či pedikúra.

První by se měly podle ministra průmyslu a obchodu Karla Havlíčka (za ANO) otevřít tzv. nenahraditelné služby, jako je kadeřník nebo pedikúra. Nestane se tak dříve než za 14 dní. Více»

Právnická fakulta v Plzni je zájemcům o studium stále otevřená.

Fakulta stále přijímá přihlášky v mag. stud. programu Právo a právní věda, studijní obor Právo, v bak. stud. programu Právní specializace, obor Veřejná správa a v navazujícím magisterském studijním programu Veřejná správa, obor Veřejná správa. Více»

Všechny články a aktuality »»