Provozuje:
realitní kanceláo JURIS REAL

VOLEJTE: 777 603 019
gabriel@rkjuris.cz

Výkup bytů v osobním vlastnictví

Vykupujeme nemovitosti v Praze a blízkém okolí.

Společnost JURIS REAL, spol. s r.o. nabízí svým klientům přímý výkup nemovitostí, kdy určujícím kritériem pro stanovení kupní ceny nemovitostí je odhad její tržní hodnoty naším makléřem.


„Výkup družstevních bytů“

Vykupujeme nemovitosti v Praze a blízkém okolí.

   

Aktuality a články

Ceny starších bytů v metropoli vzrostly o 5,7 pct.

Ceny starších bytů v Praze do konce března meziročně vzrostly v průměru o 5,7 procenta na 87 459 korun za m2. Starší byty jsou zhruba o 18 700 korun levnější než novostavby. Více»

V metropoli se aktuálně nachází 31.180 obecních bytů.

Z toho 23.423 bytů spravují městské části a zbylá čtvrtina, tedy 7.757 bytů, je ve správě magistrátu. Na jeden obecní byt tak v Praze připadá 42 obyvatel a obecní byty tvoří přibližně pět procent z celkového objemu bytového fondu. Více»

Metropole věnuje půl miliardy na rekonstrukce holobytů.

Praha plánuje co nejrychleji řešit nedostatek obecního bydlení. Ekonomicky nejsnazší cestou je rekonstrukce prázdných městských bytů, které se nacházejí ale často v dezolátním stavu. Více»

Byty v metropoli zdražily o pětinu.

Průměrná cena nových prodaných bytů v hlavním městě na konci března v meziroční komparaci vzrostla o 18, 2 procenta na 104, 7 tisíce korun za metr čtvereční. Více»

Trh s novými byt v metropoli se v I. čtvrtletí letošního roku stabilizoval.

Cena prodaných bytů se mezičtvrtletně zvýšila o 3,5 procenta, počet prodaných i nabízených bytů se nezměnil. Toto zjištění vyplývá ze společné analýzy společnosti Trigema, Skanska Reality a Central Group. Více»

Všechny články a aktuality »»

 

Kalkulátor nemovitosti

KalkulátorSpočítejte si cenu vaší nemovitosti: Více o kalkulátoru nemovitosti