realitní kanceláo JURIS REAL

Dokumenty potřebné k výkupu pozemků

• Výpis z katastru nemovitostí
    (v případě bytové jednotky výpis k bytu i k celému domu) a snímek z katastrální mapy.
  • Kolaudační rozhodnutí
  • Plán inženýrských sítí
    • Nabývací tituly (pod termínem právní titul je třeba rozumět právní skutečnosti, na jejichž základě došlo ke vzniku vlastnického práva)
          - kupní smlouva,
          - darovací smlouva,
          - usnesení soudu o dědictví

• V případě, že na nemovitosti vázne jakékoli omezení vlastnického práva např. exekuce, zástavní smlouva, věcné břemeno, tak si připravte jednotlivé listiny.

Aktuality a články

Stát vynaloží až 1,5 mld. korun na projekty zaměřené na zadržení vody v krajině.

Většina finančních prostředků bude pocházet z evropského Operačního programu Životní prostředí. Projekty zajistí Státní pozemkový úřad. Žurnalistům to při návštěvě Nenačovic na Berounsku sdělil ministr životního prostředí Richard Brabec (ANO). Více»

Sucho z České republiky sice mírně ustoupilo.

Ztráty na úrodě jsou však velké. Více»

Metropole kontrahovala dohodu s vlastníky pozemků u metra D v Krči.

Hlavní město a pražský dopravní podnik (DPP) podepsaly dohodu a nájemní smlouvu na využití pozemků u krčské nemocnice pro stavbu linky metra D. Více»

Metropole podepíše dohodu s vlastníky pozemků pro metro D v Krči.

Praha podepíše s privátními vlastníky dohodu ohledně využití pozemků u nemocnice v Krči, které jsou potřeba pro stavbu nové linky metra D. Více»

ČEZ prozkoumá možnosti těžby lithia v ČR.

EMH půjčí 2 miliony eur. Více»

Kalkulátor nemovitosti

KalkulátorSpočítejte si cenu vaší nemovitosti: Více o kalkulátoru nemovitosti