realitní kanceláo JURIS REAL

Často kladené dotazy k výkupu pozemků

NOVÝ DOTAZ

Opište ověřovací kód!
  698

Aktuality a články

Stát vynaloží až 1,5 mld. korun na projekty zaměřené na zadržení vody v krajině.

Většina finančních prostředků bude pocházet z evropského Operačního programu Životní prostředí. Projekty zajistí Státní pozemkový úřad. Žurnalistům to při návštěvě Nenačovic na Berounsku sdělil ministr životního prostředí Richard Brabec (ANO). Více»

Sucho z České republiky sice mírně ustoupilo.

Ztráty na úrodě jsou však velké. Více»

Metropole kontrahovala dohodu s vlastníky pozemků u metra D v Krči.

Hlavní město a pražský dopravní podnik (DPP) podepsaly dohodu a nájemní smlouvu na využití pozemků u krčské nemocnice pro stavbu linky metra D. Více»

Metropole podepíše dohodu s vlastníky pozemků pro metro D v Krči.

Praha podepíše s privátními vlastníky dohodu ohledně využití pozemků u nemocnice v Krči, které jsou potřeba pro stavbu nové linky metra D. Více»

ČEZ prozkoumá možnosti těžby lithia v ČR.

EMH půjčí 2 miliony eur. Více»

Kalkulátor nemovitosti

KalkulátorSpočítejte si cenu vaší nemovitosti: Více o kalkulátoru nemovitosti